Mercedes-Benz Türk Otobüs Teslimatları

0
4640

27 Temmuz10 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirdiğimiz otobüs teslimatlarımız.

27.07.2018

Tourismo 16 teslimatları hız kesmiyor!

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Gaziantep tarafından Ben Turizm’e satışı gerçekleştirilen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD, Yunus Dal ve Doğan Özdeniz’e teslim edildi. Ben Turizm yetkilileri, Tourismo 16 otobüslerindeki teknoloji ve konforun kendilerini oldukça etkilediklerini belirttiler. Teslimat sırasında, Tourismo 16’nın sahip olduğu düşük işletme maliyetleri ve Mercedes güvencesi başlıca tercih nedenleri olarak gösterildi. Ben Turizm, Mercedes otobüslerini hali hazırda kullanmakta olup, çok memnun oldukları iletti.

Hatay SAS Turizm’in tercihi yine Setra 517!

Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Gaziantep tarafından Hatay SAS Turizm’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Setra S517 SHD, Ramazan Hüzmeli’ye teslim edildi. Daha önce de Setra 517’i tercih eden Hatay SAS Turizm, otobüsün sınıfının en geniş bagaj hacmine sahip olmasının önemli tercih nedenleri arasında olduğunu belirtti. Teslimat sırasında, Setra S517’nin şık iç-dış dizaynına ve yolculara sağladığı yüksek konfora vurgu yapıldı.

 

31.07.2018

Şehir içi yolculuğun adresi Mercedes-Benz Conecto!

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, Ömer Kara ve İsmail Kara’ya teslim edilmiştir. Teslimat esnasında, Conecto otobüslerinin müşteri dostu yakıt performansına ve düşük işletme maliyetine vurgu yapıldı. Müşterimiz, Mercedes kalitesine duyduğu güven nedeniyle tercihini yine Conecto’dan yana kullandığını dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz