MAN Seyahat sektörünün gözdesi ‘Yılın Otübüsü’ MAN Lion’s Coach:
Malatya Zafer filosuna 10 adet MAN Lion’s Coach kattı

Güvenlik, üstün teknoloji, konfor ve ekonomiyi bir arada sunan MAN’ın seyahat segmentindeki amiral gemisi Lion’s Coach, şehirlerarası yolcu taşımacılığının önemli firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Normalleşme süreci ile birlikte otobüs teslimatlarına hız veren MAN, köklü seyahat firmalarından Malatya Zafer’e 10 adet 13 metre, 2+1 VIP koltuklu MAN Lion’s Coach teslim etti. Alınan yeni Lion’s Coach’lar ile birlikte Malatya Zafer, 2019 yılında başlattığı yenileme çalışmaları kapsamında Filosundaki MAN otobüs sayısını 14’e çıkardı.

Kademeli normalleşme ile birlikte şehirlerarası seyahatler de yeniden hız kazanmaya başladı. Yolcularına en konforlu hizmeti, en güvenli şekilde ve en ekonomik koşullarda sunmak isteyen seyahat firmalarının gözdesi ise yine MAN olmaya devam ediyor. 1947 yılından bu yana şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan sektörün köklü markalarından Malatya Zafer de tercihini, sağladığı üstün güvenlik, konfor ve yakıt tasarrufu avantajları ile ile ‘Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü’ seçilen MAN Lion’s Coach’tan yana kullandı.

2019 yılında aldığı 4 adet MAN Lions Coach ile filosunu yenilemeye başlayan firma, yüksek yakıt ekonomisi ve yolcu alanı konforundan duyduğu memnuniyet üzerine bu yılki yatırımlarında da yine MAN’ı seçti. Malatya Zafer, Ankara’daki MAN Fabrikası’nda düzenlenen törenle filosuna 10 adet 10 adet, 13 metre, 2+1 VIP koltuk düzenli MAN Lion’s Coach daha kattı.

Ankara, Akyurt’taki MAN Tesislerinde düzenlenen teslimat töreninde, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. adına Otobüs Satış Grup Müdürü Can Cansu, Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Emrah Albustanoğlu ile 2. El Otobüs Satış Yöneticisi Ali Tuğrul Aykın, sembolik MAN anahtarını Malatya Zafer firmasının ortakları Mustafa Koçhan, Mustafa Karakaplan ve Aydın Altındemir’e teslim etti.

“MAN tercihi; kapsamlı memnuniyetin sonucu”

Seyahat firmalarının MAN tercihlerinin nedenlerine vurgu yapan Can Cansu, “Firmaların otobüslerimizi tercih etmesi bir tesadüf değil. Araçlarımızın yollarda tecrübe edilmiş; konfor, performans, yakıt tasarrufunun yanı sıra düşük işletme maliyetinden satış ekibine, finansal çözümlerimizden satış sonrası hizmetlere kadar uzanan kapsamlı bir memnuniyetin sonucudur. Yolcunun da işletmecinin de mutlu olduğu, tercih ettiği, güvendiği bir marka olmak, bizler için çok önemli” dedi.

“Operasyonel karlılıkları ve müşterilerinin memnuniyeti”

MAN otobüslerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Malatya Zafer firmasının ortakları da, tercihlerinde araçların operasyonel karlılıkları ve müşterilerinin memnuniyetinin etkili olduğunu kaydettiler. 2019 yılında başlattıkları yenileme çalışmaları kapsamında MAN markasına yatırım yapmaya başladıklarını hatırlatan firma ortakları, filolarını 2020 yılı sonuna kadar büyük oranda MAN otobüslerine dönüştürmeyi hedeflediklerini belirttiler.

MAN Lion’s Coach; ‘Coach Of The Year 2020 – Yılın Otobüsü’

MAN Lion’s Coach, 22 Avrupalı ticari araç editöründen oluşan uluslararası jüri tarafından ‘Coach Of The Year 2020 – Yılın Otobüsü’ seçildi. 30 yıldan beri verilen ve otobüs pazarının en önemli ödülü olarak görülen ‘Coach of the Year’ ödülü için MAN Lion’s Coach, Avrupa’nın beş otobüs üreticinin üretimi olan otobüsler ile Romanya’da zorlu testlere tabi tutuldu. Bir hafta süren kapsamlı testler, sayısız test sürüşü ve yoğun teknik değerlendirmelerin ardından jüri, MAN Lion’s Coach’u, ‘Coach of the Year 2020’ ödülüne layık gördü.

Jüri: “İnavatif teknoloji, modern tasarım, düşük maliyet, konfor ve kullanışlılık” MAN Lion’s Coach’un, inovatif teknolojiyi modern tasarımla eşleştirme biçiminin yanı sıra düşük maliyet, konfor ve kullanışlılığı bir arada sunan uyumlu konseptinden etkilendiklerini belirten jüri üyeleri değerlendirmelerinde, aynı zamanda otobüsün iyi kalite sürücü alanı ve süper yol tutuşu, motor bölümündeki yüksek performanslı ve olağanüstü randımanlı güç aktarma sistemine de vurgu yaptı. Jüri değerlendirmesinde ayrıca, ön aks üzerindeki tekerlekli sandalye asansörünün, otobüsün bagaj alanı hacmini kısıtlamadan kullanılması konusunda maksimum esneklik sağlayan akıllı entegrasyona da atıf yapıldı. MAN Lion’s Coach, ‘Coach Of The Year 2020 – Yılın Otobüsü’ ödülünü Brüksel’de düzenlenen Busworld Europe 2019’un ödül gecesinde aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz