CASE, PALETLİ EKSKAVATÖR SERİSİNİN EN YENİSİ CX500C İLE İZMİR MARBLE 2019 FUARI’NDA

0
1562

CASE, PALETLİ EKSKAVATÖR SERİSİNİN EN YENİSİ

CX500C İLE İZMİR MARBLE 2019 FUARI’NDA

CASE, İzmir MARBLE 2019’da üstün özellikli makineleriyle iddialı bir marka olduğunu yine ziyaretçilere gösteriyor.

Mermer sektörünün beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan CASE C Serisi Paletli Ekskavatörlerin en yenisi CX500C fuarda ilk kez tanıtılıyor.

28 Mart 2019 – 175 yılı aşan köklü geçmişiyle, dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 27-30 Mart tarihleri arasında İzmir’de bu yıl 25.’si düzenlenen MARBLE 2019 Fuarı’nda ziyaretçilerini karşılıyor.

Doğaltaş sektörünün en önemli buluşmalarından olan İzmir Marble-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda CASE, C Serisi Paletli Ekskavatörlerinin en yenisi olan CX500C serisini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

CASE’in tanıtım alanına gelen ziyaretçiler, aynı zamanda yeni makine alımlarında kendilerine sektörün en cazip faiz oranlarıyla sunulan fırsatlarla birlikte satış sonrası servis ve yedek parça kampanyaları hakkında da bilgi alabiliyorlar.

CASE’den iş makineleri ihtiyaçları için zengin ürün gamı ve cazip kampanyalar

CASE’in Türkiye’de TürkTraktör’ün iş makinaları alanındaki seçkin ve köklü markası olarak tüketicilerle buluştuğunu söyleyerek açıklamalarına başlayan CASE İş Makineleri Direkt Satış Grup Müdürü Boğaç ErtekinDünya doğaltaş sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan İzmir Marble 2019 Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda bir kez daha CASE’in üstün özellikli ürün yelpazesiyle bulunmaktan dolayı çok heyecanlıyız. CASE, ürünlerinin tamamında, iş makinelerinin kullanıldığı zorlu saha çalışmalarında ihtiyaç duyulan yüksek performans, güç, dayanıklılık ve güvenlik özelliklerini bir arada sunuyor. Değişen ihtiyaçlara göre de yeni ürünleriyle ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu önemli fuarda, mermer sektörünün ihtiyacına yönelik C Serisi Paletli Ekskavatörleri olan CX500C serisinin ilk tanıtımını yapıyoruz. Zorlu saha çalışmaları için tasarlanmış CX500C ile kullanıcılara, dayanıklılık, yüksek performans, yakıt verimliliği ve konforu maksimum seviyede tutan bir ürün sunuyoruz” diye açıklıyor.

İzmir Marble 2019’da ziyaretçileri aynı zamanda farklı kampanyalarla da karşıladıklarını sözlerine ekleyen Boğaç Ertekin; “Bu kampanyalarımızı oluştururken yeni makine alımı yapmak isteyenlere sektörün en cazip faiz oranlarını sunarken; satış sonrası ihtiyaçlar için de uygun alternatifler oluşturduk. Servis ve yedek parça tarafında çok cazip koşullarla oluşturduğumuz kampanyalarla ziyaretçilerimizi karşılıyoruz” diye belirtiyor ve sözlerini şöyle tamamlıyor:

“Performans, üretkenlik, yakıt tüketimi ve satış sonrası hizmetleri bir arada değerlendirerek genel işletim maliyetine odaklanan CASE, Ankara, İzmir ve Gebze’de bulunan bölge müdürlükleri başta olmak üzere Adana, Antalya, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Konya, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Zonguldak’taki yetkili servisleri ile yaygın bir ağa sahip. Sektörün en büyük yedek parça deposuna sahip olmamıza  ve donanımlı servislerimizle sunduğumuz satış sonrası hizmetlerimize ek olarak; çağrı merkezimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine kapsamlı bir şekilde cevap veriyoruz. Ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak da sektörde fark yaratan 1 yıl sınırsız saat garanti sunuyoruz. Tüm sektörü 30 Mart’a kadar fuara davet ediyoruz”.

Fuarda Sergilenen Ürünler Hakkında:

Mermer sektöründe 35 ton üzerindeki C Serisi ekskavatörleri ile tercih edilen CASE, ürün gamına kattığı yeni ekskavatörü 50 tonluk CX500C ile sektördeki iddiasını korumaya devam ediyor.

Mermerin zorlu çalışma şartları altında, üstün dayanıklılık ve yüksek performans mottosu ile kullanıcıların oldukça beğenisini toplayan CASE, CX500C ile de operatör konforunu sahip olduğu teknolojik özellikleri ile maksimum seviyede tutuyor ve uzun süreli çalışmalarda güven veriyor.

FTP motorlara sahip 921F ve 1021F model Lastik Tekerlekli Yükleyiciler, son teknolojiyle donatılmış özellikleri, operatöre sağladığı üstün konfor ile yüksek üretkenlik ve kaldırma kapasitesini düşük yakıt performansıyla sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz