Delphi Technologies’den Yeni Ford Focus’a Özel Fren Balatası!

0
1875

Delphi Technologies’den

Yeni Ford Focus’a Özel Fren Balatası!

Dünyanın önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticileri için emisyon ve yakıt tasarrufu çözümleri üreten Delphi Technologies, hızlı bir şekilde büyüyen ve her geçen gün yepyeni modellerin tanıtıldığı otomotiv sektörü için yenilikçi ürünler geliştirmeye devam ediyor. Otomotiv dünyasına adım atan yeni modeller için hızlı bir refleks göstererek 2018 yılında tam 112 farklı yeni model için fren balatası geliştiren Delphi Technologies, henüz yollarla kısa bir süre önce buluşan yeni Ford Focus için geliştirdiği fren balatalarını sektörde bir ilk olarak gün yüzüne çıkardı.

Otomotiv ekipman üreticileri için geleceğe yönelik önemli çözümler geliştiren Delphi Technologies, otomobillerin hayati organlarından birisi olan fren balataları için yenilikçi ürünler geliştirmeye tüm hızıyla devam ediyor. Delphi Technologies’in fren balataları, en güncel testlerde daha hızlı durma, daha kısa fren mesafesi ve daha uzun dayanım disiplinlerinde 6 farklı rakibinden daha iyi olduğunu kanıtlıyor. İlklerin arkasındaki şirket Delphi Technologies, henüz kısa bir süre önce yollarla buluşan dördüncü nesil yeni Ford Focus ve Ford Fiesta ST için geliştirdiği fren balatalarını satışa sunmaya başladı.

Pazarın gereksinimlerine uygun ürünleri zamanında sunmanın da oldukça önemli olduğunun altını çizen Delphi Technologies, yeni bir otomobilin piyasaya çıkışının ardından 6 ile 12 ay gibi iddialı bir sürede yeni fren balatalarını satışa sunuyor. Hali hazırda 1,7 milyona yakın bir önceki nesil Focus yollarda dolaşırken, yeni Ford Focus için ilk kez bir satış sonrası araç ekipmanı üreticisi olarak fren balatalarını tanıtan Delphi Technologies, araç sahiplerinin bakım ve onarımlara daha erken ulaşmasına olanak tanıyor. Bu sayede fren balatalarının değişim sürecinde Delphi Technologies, araç üreticisine de rekabetçi bir çözüm sunuyor. Yeni nesil Ford Focus, Avrupa Yılın Otomobil Ödülü’ne (Car of the Year) aday 7 otomobilden birisi olarak dikkat çekiyor.

2018 yılında tam 112 yeni fren balatası ve diskini piyasaya sunan Delphi Technologies’in yeni ürünleri ikinci nesil Audi A1, Jaguar I-PACE, BMW X2, DS7 Crossback, ikinci nesil Peugeot 508, dördüncü nesil Mercedes A Serisi, üçüncü nesil Mercedes B Serisi, üçüncü nesil Opel Combo, Audi Q8 gibi birçok yeni otomobili kapsıyor. Bu sayede servisler, bu yeni otomobillerin onarımını kısa bir sürede gerçekleştirerek karlılığını ve müşteri sadakatini artırıyor. Delphi Technologies, hızla geliştirdiği ürünlerde kaliteye her disiplinden daha fazla önem verirken, orijinal ekipmanlar ile birebir aynı performans standartlarını karşılayacak ürünler geliştiriyor. Fren balatası ürün gamının tamamına delphicat.com üzerinden erişilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz