MAN’ın servis şampiyonları ödüllerini aldı

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler’de 2019 yılı 1. Dönem Yetkili Servisler toplantısı, 28 Haziran’da Ankara Hilton Garden Inn Oteli’nde düzenlendi. MAN Yetkili Servisleri’nin bu buluşmasında, Müşteri Memnuniyeti ve MAN Servis Değerlendirme Sistemi’nde ilk üç sırayı alan yetkili servisler de ödüllerini aldılar. Bu dönem B Tipi Yetkili Servisler kategorisi birincisi Mapar Otomotiv İzmir Şubesi, C Tipi Yetkili Servisler kategorisinde ise ilk sıra Ay-Man Otomotiv oldu. Müşteri memnuniyeti anketinde ise birinciliği Bakiler MAN aldı.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yöneticilerinin de katıldığı Yetkili Servisler toplantısında, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu, 2019 yılı ilk yarısı değerlendirmelerini yaparak yılsonu hedeflerini paylaştı. MAN araçlarının üstün nitelikleri ile olduğu kadar Satış Sonrası Hizmetler’de sunulan hizmet kalitesi ile de sektörde fark yarattığını belirten Şinasi Ekincioğlu, “Zorlu ve rekabetin yoğun olduğu bir sektördeyiz. Bu yüzden, araçlarımızın üstün niteliklerinin yanı sıra satış sonrasında da rekabetçi olabilmek, en üst seviyede hizmet sunabilmek çok önemli. Bu alanda sektördeki rekabetin yanı sıra servislerimiz arasında da ‘en iyi hizmet’i hedefleyen güzel bir yarış olması bizler için çok önemli, çok anlamlı. Bu güzel yarışta ilk üç sırayı paylaşan yetkili servislerimizi tebrik ediyorum” dedi.

Satış sonrasına ilişkin yedek parça, teknik hizmetler ve servis geliştirme konularına yönelik yetkili servis temsilcilerinin görüş ve önerilerinin de değerlendirildiği toplantıda, Müşteri Memnuniyeti ve MAN Servis Değerlendirme Sistemi’nde dereceye girenlere, düzenlenen törenle ödülleri dağıtıldı.

Servis Değerlendirme Sistemi’nde ‘B Tipi Yetkili Servisler’ kategorisinde Mapar Otomotiv İzmir Şubesi birinci olurken, ikinciliği Trakman Otomotiv, üçüncülüğü ise Can Kardeşler Otomotiv aldı. ‘C Tipi Yetkili Servisler’ kategorisinde ise birinciliğe Ay-MAN Otomotiv uzandı.

Bağımsız araştırma şirketleri tarafından MAN Yetkili Servisleri’nden hizmet alan tüm müşterilere ulaşılarak yapılan memnuniyet anketleri de sonuçlandı. Müşteri Memnuniyeti sıralamasında ise Bakiler MAN birinci oldu, Van MAN ve Şensan Otomotiv İzmir Şubesi ise ikinciliği paylaştı. Müşteri Memnuniyeti’nin üçüncüsü ise Güzeller MAN oldu

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yetkili Servis Toplantısı

Müşteri Memnuniyeti 1’incisi Bakiler MAN

Emmanuel Baudry (MAN Truck & Bus) – Soner Taş (Servis Danışmanı) – Aytaç Zeren (Yedek Parça Sorumlusu) – Erdinç Baki (Bakiler MAN Genel Müdürü)

 Müşteri Memnuniyeti 2’ncisi Şensan İzmir

Kaan Harmandalı (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yedek Parça Satış Geliştirme ve Fiyatlandırma Yöneticisi) – Hüseyin Kaptan (Şensan İzmir Servis Müdürü) – Ahmet Demir (Şensan İzmir Genel Müdürü)

Müşteri Memnuniyeti 2’ncisi Vanman

Okan Pınar (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Servis Ağı ve İş Geliştirme Yöneticisi) – Nebi Tam (Vanman Genel Müdürü)

Müşteri Memnuniyeti 3’ncüsü Güzeller Aksaray

Duran Gazi Güzel (Güzeller Aksaray Servis Müdürü) – Ahmet Altınok (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Yedek Parça Satış Yöneticisi) – Veyis Güzel (Güzeller Aksaray Genel Müdürü)

C Tipi Servis 1’incisi Ayman Otomotiv

Şinasi Ekincioğlu (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Direktörü) – Turgay Yılmaz (Ayman Otomotiv Servis Müdürü) – Fatih Somay (Ayman Otomotiv Genel Müdürü)

B Tipi Servis 1’ncisi Mapar İzmir Şubesi

Yalçın Şahin (Mapar Yönetim Kurulu Başkanı) – Şinasi Ekincioğlu (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Direktörü) – Caner Perk (Mapar İzmir Genel Müdürü) – Hıdır Erdi Şahin (Mapar Yönetim Kurulu Üyesi) – Ozan Kocamaz (Mapar İzmir Servis Müdürü) – Tanju Nayır (Mapar Bursa Genel Müdürü) – Ekrem Tekgül (Mapar Bursa Servis Müdürü)

B Tipi Servis 2’ncisi Trakman

Gamze Harmandalı (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bayi & Servis Ağı ve İş Geliştirme) – Yücel Ök (Trakman Servis Müdürü) – Erkan Efek (Trakman Genel Müdürü)

B Tipi Servis 3’üncüsü Can Kardeşler Otomotiv

Özgen Sabri Özer (MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Teknik Hizmetler Müdürü) – Erhan Zeybek (Can Kardeşler Otomotiv Genel Müdürü) – Musa Zeybek (Can Kardeşler Otomotiv) – Ümit Özer (Can Kardeşler Otomotiv Servis Yöneticisi)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz