Mercedes-Benz çalışanlarından Milli Takım’a destek marşı: Yazdı Gönül,

  • Avrupa Şampiyonası ve Dünya Kupası Elemeleri’nde mücadele edecek millilerimiz için Mercedes-Benz, şirket çalışanlarından Ege Günay’ın söz ve müziğini hazırladığı “Yazdı Gönül” şarkısıyla “Hep Destek Tam Destek” diyor.
  • Kesintisiz olarak 25 yıldır Türkiye Futbol Federasyonu ve Erkek Milli Futbol Takımlarımızın Ana Sponsorluğu’nu sürdüren Mercedes-Benz, Avrupa yolcusu Millilerimize ve tüm taraftarlara moral depoluyor.

Mercedes-Benz, 1996 yılından günümüze kesintisiz sürdürdüğü Türkiye Futbol Federasyonu ve Erkek Milli Futbol Takımları Ana Sponsorluğu’nu, 2019 yılında imzalanan sözleşme ile 2023 yılına kadar uzatmıştı. COVID-19 pandemisi sebebiyle Haziran 2021’e ertelenen Euro 2020-Avrupa Futbol Şampiyonası’nda mücadele edecek A Milli Futbol Takımımız için Mercedes-Benz şimdi de farklı bir alanda Millilerimizin yanında. Mercedes-Benz çalışanları tarafından, “Milli Takıma Hep Destek Tam Destek” motivasyonuyla hazırlanan “Yazdı Gönül” şarkısı ile A Milli Futbol Takımı’na desteğe devam ediliyor. Hazırlanan video klipte ise Mercedes-Benz çalışanları marşı hazırladıktan sonra bir araya gelerek, A Milli Futbol Takım Otobüsü’nü Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’ne teslim ediyor ve Millilerimize de 12 numaralı formayı bırakıyor.

A Milli Futbol Takımı’nın Euro 2020’deki mücadelesine farklı bir alanda daha destek vermek isteyen Mercedes-Benz çalışanları, özenli çalışmaları sonucunda yeni bir Milli Takım bestesinin ortaya çıkmasını sağladı. Sözleri ve bestesi, şirketin Bilgi Teknolojileri Departmanı’nda görev alan Ege Günay tarafından yazılan ve aynı zamanda seslendirilen “Yazdı Gönül” şarkısının klip senaryosu ve kurgusu Kurumsal İletişim Departmanı’nda görevli Alaz Reyhan tarafından yazılırken, klip çekimini ve yönetmenliğini Derin Prodüksiyon üstlendi. Ayrıca klip çekimine diğer Mercedes-Benz çalışanları da coşkuyla eşlik ettiler.

Türk futbol tarihinin en uzun soluklu sponsorluğu

Mercedes-Benz’in 1996 yılında başlayan ve 2019 yılındaki sözleşmeyle 2023 yılına kadar uzatılan Türkiye Futbol Federasyonu ve Erkek Milli Futbol Takımı Ana Sponsorluğu, Türk futbol tarihinin en uzun soluklu sponsorluk anlaşması olarak dikkat çekiyor. Sponsorluk kapsamında Türkiye Futbol Federasyonu’na tahsis edilen 92 adetlik dev araç filosu, Mercedes-Benz marka otomobiller, hafif ticari araçlar ve otobüslerden oluşuyor. Mercedes-Benz; Milli Takım oyuncularının, yöneticilerinin ve teknik ekibin ulaşımını en güvenli ve en konforlu şekilde sağlamak için federasyonun ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

“Yazdı Gönül” klibini izlemek için:

Künye

Söz ve Müzik: Ege Günay, Yiğit Albayrak

Marka Ekibi: Cansu Kaya Selman, Alaz Reyhan

Klip Senaryosu ve Kurgu: Alaz Reyhan

Klip Prodüksiyonu: Derin Prodüksiyon

Yönetmen: Atilla Alicikoğlu, Onur Kafkas

Ege Günay hakkında: Profesyonel müzik hayatına, 7 yaşında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda keman eğitimi alarak başlayan Ege Günay, 2004 yılında kazandığı Galatasaray Lisesi’ndeki öğrenimi sırasında, müzik öğretmeni Candan Erçetin’in de desteğiyle çeşitli müzik gruplarında birçok yarışmaya katıldı ve dereceler kazandı. Üniversite yıllarında kurduğu Tramvay grubuyla uzun yıllar çeşitli mekanlarda sahne aldıktan sonra, 2016 yılında çıkardığı ilk albümünün çıkış parçası “Gördüm” ile müzik listelerinde yerini aldı. Bu süreçte grubuyla; albümün yanı sıra, çeşitli film müziği projelerinde de yer aldı. Ege Günay’ın ilk teklisi, Covid-19’un ilk dalgası esnasında “Sıkıldım” adlı parçasıyla gerçekleşti. Aynı zamanda Endüstri Mühendisi olan Ege Günay’ın ikinci teklisi ise; çalıştığı şirket olan Mercedes-Benz’in sponsorluğunda A Milli Futbol Takımı için yazılan “Yazdı Gönül” oldu. Şarkı, 28 Mayıs 2021 tarihinde çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz