LeasePlan Türkiye Operasyon Direktörlüğü’ne Behram Levent Yılmaz Atandı!
LeasePlan’da Atama!

LeasePlan Türkiye, yeni “Operasyon Direktörü” olarak Behram Levent Yılmaz’ı atadı. Sigorta Müdürü olarak 2015 yılında LeasePlan Türkiye Ailesi’ne katılan Yılmaz, yeni görevi öncesinde de çalışmalarını operasyon birim müdürü olarak yürütüyordu.

LeasePlan Türkiye Operasyon Direktörlüğü’ne Behram Levent Yılmaz getirildi. İş hayatı boyunca LeasePlan Türkiye içinde ve dışında roller üstlenen Yılmaz, yeni görevi öncesinde ise çalışmalarını satın alma, müşteri hizmetleri, hasar yönetimi, bakım onarım, araç hizmetleri, ve sigorta departmanlarından oluşan operasyon biriminin müdürü olarak yürütüyordu.

Lisans öğrenimini İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek linsans eğitimini de “Mühendislik Yönetimi” alanında tamamlayan Yılmaz, çalışma hayatına ise Marsh Sigorta’da broker olarak adım attı. 2013 yılında  da Kibar Holding’de Kurumsal Sigortacılık ve Risk Yönetimi Birim Sorumlusu olarak görev alan Yılmaz, Kibar Holding’deki çalışmalarının ardından 2015 yılında LeasePlan Türkiye Ailesi’ne katıldı. LeasePlan Türkiye Sigorta Müdürü olarak çalışmalarına başlayan Yılmaz, çok sayıda projenin yönetimi ile birlikte LeasePlan Türkiye müşterilerine sunulan sigorta hizmetinin kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalara imza attı. 2016 yılında ise Hasar Yönetimi departmanının  sorumluluklarını aldıktan sonra 2018 yılında LeasePlan Türkiye Sigorta, Hasar, Kalite ve Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü’ne atanan Yılmaz, 2019’da da tüm operasyon departmanının birim müdürü olarak çalışmalarını yürüttü. Yılmaz, LeasePlan Türkiye’deki çalışmalarına Operasyon Direktörü olarak devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz