Polonya yeni geçiş sisteminin anahtarı DKV’de

Polonya, 1 Ekim itibarıyla yeni elektronik geçiş sistemini kullanmaya başlayacak. DKV, uluslararası nakliyecilere yeni sisteme geçiş sürecinde sorun yaşamamaları için iki özel çözüm sunuyor. Nakliyeciler DKV’den Polonya’ya özel bir geçiş kutusu temin edebilir veya Avrupa’da tek kutu kolaylığı sağlayan DKV Box Europe kutusu ile Polonya’yı da nakitsiz ve kolayca geçebilirler.

26 Ağustos 2021. Avrupa’nın önde gelen mobilite hizmetleri sunucusu DKV Mobility’nin  müşterileri Polonya’daki yeni e-GEÇİŞ sisteminde nakit paraya ihtiyaç duymadan geçiş ücretlerini ödeyebilecekler. Nakliyeciler Polonya’da 1 Ekim’de resmen başlayacak yeni elektronik geçiş sistemini kullanmak için DKV Mobility üzerinden kayıt yaptırabiliyorlar.

DKV Mobility müşterilerine iki seçenek sunuyor. Bunlardan birincisi araçta tüm Polonya’da kullanılabilecek geçiş kutusu bulundurmak. İkinci seçenek ise Avrupa’da Macaristan, Bulgaristan, İtalya, Belçika, Almanya, Avusturya, Fransa, Portekiz, İspanya’da tek kutu ile geçiş kolaylığı sağlayan DKV BOX EUROPE kutusu kullanan nakliyeciler için yeni hizmeti de mevcut kutuya ekleyerek aktif hale getirmek.

“Polonya’da da her bir müşterimize kesin bir geçiş çözümü sunmaktan mutluluk duyuyoruz,” diyen DKV Mobility Geçiş Ücretleri Genel Müdürü Jérôme Lejeune şöyle devam etti: “Bu, bir başka önemli dönüm noktasına ulaştığımız ve müşterilerimiz için Polonya’daki yolculukları boyunca daha fazla değer yaratabildiğimiz anlamına geliyor.”

Daha fazla bilgi için: https://www.dkv-euroservice.com/tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz