Çiftçilerin İhtiyacı Olan Her Şey NEW HOLLAND’IN Konya Tarım 2018’deki Standında

0
2343

Yepyeni ürünler, tarımsal ekipmanlar, teknolojik ve finansal çözümlerle

ÇİFTÇİLERİN İHTİYACI OLAN HER ŞEY

NEW HOLLAND’IN KONYA TARIM 2018’DEKİ STANDINDA

New Holland, geliştirdiği tüm ürün, çözüm ve hizmetlerle çiftçilerin her alandaki gerçek destekçisi olduğunu Konya Tarım 2018’deki tanıtım alanıyla bir kez daha gösterdi.

New Holland, standına gelen ziyaretçileri traktörleri, zirai ekipman ve iş makinelerinin yanı sıra sahadaki tüm çalışmalarında çiftçilerin hayatını kolaylaştıran yepyeni çözümleriyle karşıladı. 

Konya, 21 Mart 2018 – Türkiye’nin lider traktör markası New Holland, sahip olduğu geniş tarım alanları ile ülkemizin tarım başkenti olarak kabul edilen Konya’da çiftçilere, yepyeni traktör modelleri, tarımsal ekipmanları ve yüksek performanslı iş makinalarını tanıttı. New Holland tanıtım alanın gelen ziyaretçiler, TürkTraktör Finans’ın ürün alımlarında ciddi kolaylık sağlayan avantajlarıyla ilgili bilgi de aldılar.

Yerli Dev TR6 Artık Daha Güçlü

Traktör alanında bu yılın en çok dikkat çeken ürünü, montajı TürkTraktör fabrikasında yapılan ve New Holland markasının yerli amirali olarak Türkiye’deki çiftçilerin tarlada keyifle kullandığı TR6 serisinin yeni 6 silindirli modelleri oldu. Yeni 6 silindirli TR6 modelleri, TR6.135 ve TR6.150 Türkiye’de üretimi yapılan ilk 6 silindirli yerli ürün olarak da bir ilke imza atıyor.

New Holland standında sergilenen diğer traktör modeller arasında New Holland T480, New Holland TD4B Serisi ve New Holland FL 3.15 Master Ön Yükleyici de yer alıyor.

New Holland’dan yeni Tarımsal Ekipmanlar için çok büyük ve özel bir alan

New Holland ilk kez Konya Tarım 2018 Fuarı’nda çiftçilerin beğenisine sunulan ve çiftçilerin ekimden hasada kadar sahada traktörleri kadar önemli olan Tarımsal Ekipmanları 1.000 m²’lik bir alanda sergiledi.TürkTraktör markalı yeni Asılır Tip Hububat Ekim Makineleri, Tarla Tipi İlaçlama Makineleri, Yerli ve İthal Toprak İşleme Makineleri’ne ek olarak Döner Kulaklı Pullukların sergilendiği bu alanda, çiftçiler farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılayan çok zengin bir ürün yelpazesiyle karşılanıyor.

New Holland’ın tanıtım alanına gelen ziyaretçiler, traktörlerin yanında kendilerine fuara özel olarak oluşturulan ve çok avantajlı teklifle sunulan Big Baler serisi büyük balya makinalarıve RB Serisi silindirik balya makinaları ile karşılanıyor.

Fuar kapsamında orta segment CX Serisi biçerdöverler için de cazip koşulların geçerli olduğu finansal leasing kampanyası ise fuar boyunca devam ediyor.

Tarımı ve çiftçiyi ileriye taşıyacak teknolojik ve finansal çözümler de New Holland standında

New Holland standında bu yıl ziyaretçileri yenilikçi çözümler de karşılıyor. Bunlardan ilki tarımda teknoloji kullanımını artırıp yaygınlaştırmak üzere geliştirilen New Holland “Asistan” mobil uygulaması. Çiftçilerin bilgiye erişimini kolaylaştırarak, sosyal ve iş hayatını daha verimli planlayabilmesine destek olan New Holland Asistan’ı ücretsiz olarak cep telefonu veya tabletlerine indiren kullanıcılar, önemli eğitim videolarını kolayca izleyebiliyor; aynı zamanda konumlarına bağlı olarak en yakın servisten randevu da talep edebiliyorlar.

New Holland standında çiftçilerin dikkatini çeken bir diğer çözüm ise çiftçilere en pratik ve kolay kredi deneyimini yaşatan TürkTraktör Finans hizmeti. Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren New Holland bayileri üzerinden işleme sunulan TürkTraktör Finans ile çiftçiler, bu sistem ile kendilerine sağlanan krediyle ihtiyaçları olan traktör, ekipman veya iş makinasını satın alarak tarlalarına dönebiliyorlar.

Bilinçli Çiftçi Güvenli Tarım Hareketi kapsamında Güvenli Sürüş Eğitimleri veriliyor…

TürkTraktör’ün 2017 yılı sonunda bilinçsiz traktör sürüşünün ve tarım ekipmanları kullanımının neden olduğu kazaların göz ardı edilmemesi gereken ulusal bir sorun olduğu noktasından yola çıkarak başlattığı Bilinçli Çiftçi, Güvenli Tarım Hareketi’ projesi 2018 yılında da tüm hızıyla devam ediyor.

Projenin ilk adımı olarak düzenlenen ve 9 hafta süren dijital yarışmaya toplamda 11 bin 500’den fazla kişi katılmış ve yarışmayla Türkiye’deki traktör kullanıcılarının genel profili de ortaya çıkmıştı. %90’ı traktörü sahibi ve %93’ü de ehliyetli traktör kullanıcısı olan yarışma katılımcılarının %55’i bu hareket kapsamında Güvenli Sürüş Eğitimi almak istediklerini ifade etmişti.

Buradan hareketle, en çok traktör kazası yapılan iller başta olmak üzere Case IH, Güvenli Sürüş Eğitimleri için sahaya iniyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz