Güçlü Vinç, alanının en güçlüsü Volvo Trucks FH 750 6×4 tandem akslı çekicisini tercih etti

0
2239

Güçlü Vinç, alanının en güçlüsü Volvo Trucks

FH 750 6×4 tandem akslı çekicisini tercih etti

Temsa İş Makinaları, Güçlü Vinç’e FH16 750 HP 6×2 (4) Tandem Aks teslimatını firma sahibi Melih Güçlü ve Ankara bölge satış yöneticisi Fatih Tunçay’ın katılımlarıyla Temsa İş Makinaları Altunizade yerleşkesinde gerçekleştirdi.  Yüksek taşıma kapasitesi, sürüş konforu ve güvenliği gibi özellikleriyle öne çıkan araç, diğer tüm 6×4’ lerden benzersiz.

Volvo Trucks FH 750, daha fazla yakıt tasarrufu sağlama ve daha iyi çekiş ile daha dar dönüş açısı özellikleriyle öne çıkıyor. Araç, 3. aksın hem çeker olması hem de tandem aks kaldırma özellikleriyle diğer tüm 6×4 çekici araçlar arasında farklılaşıyor. Araç, ayrıca sınıfında bant üretimli en yüksek beygir gücüne sahip.

%4’e varan yakıt tasarrufu

Çekiş aksları sürtünme ve dönme direnci ürettiğinden, kullanılması gereken yakıt miktarı artar. Volvo Trucks FH 750 kamyonun çekiş aksı gerekli olmadığında devreden çıkarılarak ve yükseltilerek, yakıt tüketiminden %4’e kadar tasarrufu sağlanabiliyor. Kamyonun yükü olmadığında çekiş aksını devreden çıkarmak ve yükseltmek için sadece ön konsoldaki bir düğmeye basmak yeterli oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz