Suzuki’den ‘Montaj Dahil Fiyat’ Uygulaması!

0
1355

Suzuki’den ‘Montaj Dahil Fiyat’ Uygulaması!

Suzuki Marin hem müşteri memnuniyetini artırmak hem de müşterilerinin satın alma gücüne katkı sağlamak amacıyla dıştan takmalı deniz motorlarının, tekne üzerine monte edilmesinde oluşan “montaj işçilik bedeli”ni satış fiyatlarına dahil etmeye başladı. “Montaj dahil fiyat” uygulamasını ilk kez CNR Avrasya Boat Show’da başlattıklarını belirten Suzuki Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan, “Söz konusu montaj işçilik bedeli dahil avantajını müşterilerimize sunarak hem çok ekonomik bir fayda sağlamış hem de Suzuki deniz motorlarının montajının Suzuki yetkili servisleri tarafından yapılarak müşterilerimizin denizde daha güvenli ve sorunsuz seyir yapılmasını sağlayacağız” dedi.

Dünyanın en büyük Boat Show fuarlarından biri olan ve bu yıl 14. kez kapılarını açan CNR Avrasya Boat Show’daki yerini alan Suzuki Marin, söz konusu fuarda yepyeni bir avantajlı hizmete de ilk kez start verdi. Yepyeni ürünleri ile CNR Avrasya Boat Show’un en fazla ilgi çeken markalarından biri olan Suzuki Marin, hem müşteri memnuniyetini artırmak hem de müşterilerinin satın alma gücüne katkı sağlamak amacıyla dıştan takma deniz motorlarının, tekne üzerine yerleştirilmesinden oluşan “montaj işçilik bedeli”ni satış fiyatlarına dahil etti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Suzuki Türkiye Genel Müdürü Ümit Karaarslan, söz konusu hizmetin startını CNR Avrasya Boat Show’da verdiklerinin altını çizerek, ““Söz konusu montaj işçilik bedeli dahil avantajını müşterilerimize sunarak hem çok ekonomik bir fayda sağlamış hem de Suzuki deniz motorlarının montajının Suzuki yetkili servisleri tarafından yapılarak müşterilerimizin denizde daha güvenli ve sorunsuz seyir yapılmasını sağlayacağız” dedi.

Boat Show’a Özel İndirimli Fiyatlar!

Öte yandan 3 Mart tarihine kadar devam edecek olan ve İstanbul Yeşilköy’de düzenlenen fuara özel indirimli fiyatlar ile deniz severlere önemli avantajlar sunduklarını vurgulayan Karaarslan, önümüzdeki dönem de avantajlı hizmetler ile deniz tutkunlarının yüzünü güldürmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Geçtiğimiz hafta ziyarete açılan CNR Avrasya Boat Show’da yepyeni ürünleri ile yerini alan Suzuki Marin’in beğeni toplayan ürünlerinden biri de su sporları meraklıları ve amatör tekne sahiplerinin ilgisini çeken yeni üyesi DF 80A oldu. Türkiye’de ilk kez Boat Show’da ziyaretçilerin beğenisine sunulan 80 HP gücündeki DF 80A, sunmuş olduğu düşük yakıt tüketiminin yanı sıra düşük emisyon değerleriyle de çevreci bir model olarak dikkatleri üzerine çekti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz