ITT Lojistik, Renault Trucks İLE TEK MARKALI FİLOYA ADIM ADIM YAKLAŞIYOR

ITT Lojistik, ADR’li taşımacılığa yatırımlarını arttırırken Renault Trucks ile iş birliğini de güçlendiriyor.

Son olarak 2018’de 21 adet Renault Trucks T460 çekici alımı yapan ITT Lojistik, filosunu tek markalı yapmak üzere emin adımlarla ilerliyor.

Çoğunlukla yurtiçi olmak üzere tehlikeli madde ve kimyasal ağırlıklı likit taşımacılığı yapan ITT Lojistik’in tamamı ADR’li olan filosu, yeni 15 adet T460 4×2 çekiciler ile güçlendiriliyor. Böylece toplam 66 çekiciden oluşan ITT filosunun 51aracı, Renault Trucks çekicilerden oluşuyor.

Renault Trucks Koçaslanlar Orhanlı Şubesi’nde yeni araçların teslim edildiği törene ITT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık, Genel Müdürü Didem Öztanık, Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks Türkiye Bölge Satış Müdürü Arda Girgin, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Genel Müdürü Mesut Süzer, Orhanlı Müdürü Tayfun Karahasan katıldılar. Renault Trucks Finansal Hizmetler (RTFS) adına Ercan Bayar ve Çağrı Ayduğan da teslimatta bulundular.

ITT Lojistik Kurucu Başkanı Tekin Öztanık, yeni teslimatlarıyla ilgili; “Renault Trucks ile uzun yıllara dayanan bir iş birliğimiz oluştu. Başta yakı tasarrufu ve satış sonrası hizmetler olmak üzere Renault Trucks araçlarıyla sahip olduğumuz toplam çözümlerden çok memnunuz” dedi.

ITT Lojistik olarak yatırımlarına devam ettiklerinin altını çizen Didem Öztanık ise Türkiye’de yerel ve uluslararası sertifikalı tank yıkama merkezlerini hizmete sunduklarını belirtti. Gıda ve kimyasal tankerlerin yıkanmasını yapabilen Türkiye’deki tek tesis olan tesisleri ile ilgili bilgi veren Öztanık; “ADR’li taşımacılık konusunda örnek yatırımlar yapıyoruz. Yıkama tesisimiz de bunun en güzel örneklerinden biri. Tabi ki müşterilerimiz için maliyetleri göz önünde bulunduruyoruz ancak en kaliteli hizmeti sunarken olabilecek en ideal maliyetleri sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle Renault Trucks ile kazandığımız tasarruflar, maliyetlerimize de olumlu yansıyor” diye belirtti.

2019’u yaklaşık yüzde 25’lik bir büyüme ile kapatmayı hedefliyoruz

Her yıl büyüyerek hizmetlerini geliştirdiklerine değinen Didem Öztanık; “2019 yılında hem var olan müşterilerimizin hacimsel olarak artan hizmetleri, hem de portföyümüze eklenen yeni müşterilerimiz ile büyümeye devam ettik. Son iki ayda çok beklenmedik bir durum olmadığı takdirde 2019’u da yüzde 25’lik bir büyüme ile tamamlayacağımızı ön görüyoruz” dedi.

RTFS ile alımlarımızı öne çekebilme konforunu yaşıyoruz

Büyüme doğrultusunda filolarını geliştiren ITT Lojistik’in alımlarında Renault Trucks’ın sunduğu finansal hizmetlerden faydalandıklarına değinen Didem Öztanık; “Araç alımlarımızda her konuyu tek bir yapı ile çözmek büyük bir kolaylık sağlıyor. Renault Trucks Finansal Hizmetler’in (RTFS) avantajlı finansman ürünleri ile yatırımlarımızı öne çektiğimizi söyleyebiliriz” dedi.

Renault Trucks T460 ile yakıtta tasarruf sağlıyoruz

Hem kısa hem de uzun mesafelerde Renault Trucks’ın performans ve yakıt tasarrufundan memnuniyetlerine dikkat çeken Didem Öztanık; “Renault Trucks çekicilerle operasyonlarımız, yaklaşık sekizinci yılına geliyor. Bu süre içinde araçları çok iyi gözlemleme şansımız oldu. Araçlarımız, ortalama 2 puanlık yakıt tasarrufu sağlıyor. Bu da yıllık km’lerimizi düşündüğümüzde maliyet tablomuzda önemli oluyor” dedi.

Renault Trucks Türkiye Başkanı Sebastien Delepine, teslimatta yaptığı açıklamada; “Renault Trucks olarak sunduğumuz toplam çözümler ile araçlarımızı tercih eden lojistik firmalarının aslında bir anlamda iş ortağı oluyoruz. Bu anlamda araçlarımızın üzerinde ITT Lojistik logosunu görebilmek bizler için çok önemli. ITT, her zaman yatırımlarına devam eden, işini özenle yapan bir lojistik firması. İşini özenle yapmak, büyüme potansiyeli demektir. Bu nedenle artarak devam eden çözüm ortaklığımızda Renault Trukcs ailesi olarak tüm desteği sunarak, işerinin sorunsuz devam etmelerine destek oluyoruz” diye belirtti.

ITT Lojistik’in satış sonrası hizmetlerden duydukları memnuniyete değinen Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan; “ITT Lojistik ile iş birliğimiz, aile samimiyetinde ve çözüm ortaklığı profesyonelliğinde. ITT filosunun zorlu görevlerini yüksek performansta devam ettirebilmeleri için destek oluyoruz. İhtiyaç duydukları anda hızlı çözümlerimiz ile memnuniyetlerini sağlıyoruz. Bu anlamda ITT Lojistik’in Renault Trucks ile devam eden uzun süreli iş birliğinde satış sonrası desteklerinin de büyük olması bizler için çok önemli” şeklinde belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz