Gürsel Turizm yine Sultan dedi

Türkiye otobüs pazarının lideri Otokar, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda hem turizm hem öğrenci hem de personel taşımacılığında kullanılmak üzere Sultan Comfort modelini yeni özelliklerle donatan Otokar, yeni teslimatını Gürsel Turizm’e yaptı. Gürsel Turizm, düşük işletme giderleri, üstün performansı, dayanıklılığı ile dikkat çeken ve 29+1 yolcu kapasiteli 7 adet Sultan Comfort’u düzenlenen törenle filosuna kattı.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği Sultan ile turizm ve servis taşımacılığında trendleri belirlemeye, kurumların kazancını katlamaya devam ediyor. Tasarım ve teknik özellikleri ile Türkiye’nin yanı sıra dünyanın dört bir yanında büyük ilgi gören Sultan’ın Comfort modeline bu yıl yeni özellikler ekleyen Otokar, yeni filo teslimatını Gürsel Turizm’e gerçekleştirdi. Teslimatı gerçekleştirilen 7 yeni araç, servis taşımacılığında kullanılacak.

Otokar Bayi M.K.C Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni; Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Birant, Gürsel Turizm Filo Yönetim Müdürü Umut Demircan, Otokar İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Müdürü Murat Torun, M.K.C Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kerim Civelek’in katılımı ile gerçekleşti. Düzenlenen törende konuşan Bülent Birant, Sultan Comfort araçlarından duydukları memnuniyetten dolayı yeni yatırımlarında tekrar Sultan Comfort’ı tercih ettiklerinin altını çizdi.

KONFORLU, GÜÇLÜ, EKONOMİK

Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda Sultan Comfort modelini yenileyen Otokar, sektörde konfor çıtasını da yükseltti. Yolcularına her mesafede rahat bir seyahat imkânı sunmak için yenilenen Sultan Comfort, lüks koltukları, koltuk altı buzdolabı, anons sistemi, LCD ekranı, DVD ve güçlü klimasıyla seyahat konforunu ikiye katlıyor. Sultan Comfort, isteğe bağlı sunulan çift camları ile buğulanma ve ısı kaybını önlerken; dışarıdaki gürültünün içeri girmesini de engelliyor.

Sultan Comfort’ta standart olarak sunulan Acil Frenleme Sistemi (AEBS) ile Şerit Takip Sistemi (LDWS) sayesinde yolcular daha güvenle taşınıyor. Yolcu kapasitesi 29+1 kişiye çıkarılarak ideal bir personel taşıma aracı haline gelen Sultan Comfort’ta koltuk sayısı artsa da diz genişliğinden feragat edilmiyor. Personel taşımacılığında konfor yeniden tanımlanıyor.

Sultan Comfort, kullanıcısına konfor ve güvenlik sunarken; üstün yol tutuşu, yakıt tasarrufu, yüksek performansı ve düşük işletme giderleriyle de dikkat çekiyor. En zorlu testlere tabi tutularak geliştirilen Sultan Comfort, uzun bakım aralıkları ile zamandan da tasarruf ettirerek, kullanıcısına bakım dönemlerini daha az düşündürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz