Eurorepar Car Service’lerde Üstün Start & Stop Aküler Avantaj Sağlıyor!
Uzun Ömürlü Eurorepar Akü Ailesi
615 TL’den Başlayan Fiyatlarla Araçları Bekliyor!
Eurorepar Start & Stop Aküleri
En İyi Fiyat-Performans Oranını Sunuyor!

Alanında uzman ekibiyle her marka ve yaştan aracın servis ve bakımlarını gerçekleştiren Eurorepar Car Service, sahip olduğu akü ürün yelpazesiyle araçların enerji ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Araç kullanıcılarının sonbahar ve kış dönemine hazırlıklı girebilmeleri için en iyi fiyat ve performans oranı ile sunulan Eurorepar aküleri, Eurorepar Car Service’lerde Ağustos ayında 615 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Üstün akü teknolojileriyle üretilen Eurorepar Start & Stop aküleri ise; başta Start-Stop özelliğine sahip araçlar olmak üzere otomobil ve hafif ticari araçlarda 2,5 kata kadar daha uzun ömürlü olması, hızlı şarj özelliği ve yüzde 15’e varan daha fazla marş basma kapasitesi gibi özellikleriyle avantaj sağlıyor.

Stellantis çatısı altında yer alan Groupe PSA Türkiye’nin çok markalı bakım ve onarım hizmet ağı Eurorepar Car Service, premium kalite düzeyindeki akü ürünleriyle de otomobil ve hafif ticari araçların enerji ihtiyaçlarını karşılıyor. Eurorepar Car Service; özellikle sonbahar ve kış aylarında yaşanabilen marş basmama, akü deşarjı gibi sorunlar karşısında, araç kullanıcılarını akü kontrolüne ve gerekiyorsa akü değişimine erkenden davet ediyor. Bu kapsamda kalitesi ve uzun ömrüyle avantaj sağlayan Eurorepar aküleri, Ağustos ayı boyunca 615 TL’den başlayan fiyatlarla Eurorepar Car Service noktalarında satışa sunuluyor.

Start & Stop aküler, EFB ve AGM teknolojileriyle fark yaratıyor Eurorepar akü ailesi içerisinde yer alan Eurorepar Start & Stop aküleri ise Eurorepar mühendislerinin uzmanlığıyla, üstün akü teknolojileri kullanılarak üretiliyor. Her iklim koşulunda yüksek performans sunan Eurorepar Start & Stop aküler, rakiplerine oranla 2,5 kata kadar daha uzun kullanım ömrüyle avantaj sağlıyor. Hızlı şarj özelliği ve yine rakiplerine göre yüzde 15’e varan daha fazla marş basma kapasitesi ise araçların kesintisiz yolculuklar gerçekleştirmesine olanak tanıyor. En iyi fiyat-performans dengesini sunan akülerinde iki öncü teknolojiyi kullanan Eurorepar, geliştirilmiş sulu tip akü olarak bilinen EFB aküleri ile küçük ve orta ölçekli araçların enerji gereksinimini karşılıyor. Eurorepar EFB Start & Stop aküleri, hem normal marş sistemine hem de Start & Stop teknolojisine sahip araçlarda kullanılabiliyor. Eurorepar’ın emdirilmiş cam elyaf özelliğine sahip AGM teknolojili Start & Stop aküleri ise daha fazla enerji gerektiren hafif ticari araçlarda da tercih edilebiliyor. Eurorepar AGM aküleri, yüksek şarj/deşarj çevrimlerine karşı  gösterdiği dayanımla rakiplerinden ayrılıyor. Akü değişimi gerçekleştirmek isteyen araç kullanıcıları, en yakın Eurorepar Car Service noktasından randevu alabiliyor. Online randevular ise  https://randevu.euroreparcarservice-tr.com/  adresinden sağlanabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz