İNCİ GS YUASA, YENİ NESİL LİDERLİK PROGRAMIYLA BRONZ ÖDÜL SAHİBİ OLDU

Türkiye’de akü sektörünün teknoloji lideri İnci GS Yuasa, insan kaynakları, eğitim ve gelişim konularında danışmanlık hizmeti veren ve dünyanın en prestijli şirketleri arasında yer alan Brandon Hall Group tarafından düzenlenen ‘’Mükemmellik Ödülleri’’ kapsamında ‘’Yeni Nesil Liderlik Programı’’ ile bronz ödülü almaya hak kazandı. Akü sektörünün öncü şirketi İnci GS Yuasa, üst düzey yöneticilerinin liderlik yetkinliklerini pekiştirmek amacıyla hayata geçirdiği eğitim programı ile çalışan gelişimi konusuna verdiği önemi bir kez daha vurgulamış oldu.

Türkiye’nin otomotiv tedarik sanayinin köklü firması olan İnci Holding ile dünya akü devi Japon GS Yuasa’nın iştiraki İnci GS Yuasa, akü sektöründeki lider konumunu yeni bir ödül ile taçlandırdı. 6 kıtada 80’in üzerinde ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla sektöre yön veren şirket, dünyanın en prestijli ödül programlarından biri olan Brandon Hall Excellence Awards’ta adından söz ettirmeyi başardı.

Dünyanın enerji uzmanı olan İnci GS Yuasa, kurgusunu K2C Danışmanlık ile birlikte hazırladığı ‘’Yeni Nesil Liderlik Programı’’ ile ‘’En İyi Karma Öğrenme programı’’ kategorisinde Türkiye’nin tek akü şirketi olarak bronz ödülü almaya hak kazandı. Temelinde online platform kullanımı, grup koçluğu ve tartışarak öğrenme modelinin olduğu bu programla üst düzey yöneticilerin liderlik becerilerini geliştirmek ilk amaç olurken; yöneticilerin ekipleri ile kurdukları iletişimi güçlendirmek ve kurum içerisindeki ‘’Pozitif Yaklaşım’’* değerine ulaşmak eğitim programı kapsamında önemli bir yer alıyor. Yaşam boyu öğrenme** hedefine uygun hazırlanan bu programla tanıştırılan yöneticiler aldıkları eğitimle ekiplerindeki her bir üyenin bilgi ve becerilerini geliştirmesine yardımcı oluyor.

İnci GS Yuasa, Yenilikçi Yönetim Anlayışıyla Çalışmalarına Devam Ediyor

Brandon Hall Excellence Awards’ın açıklamasının ardından konuya ilişkin açıklama yapan İnci GS Yuasa İcra Kurulu Direktörü Cihan Elbirlik, İnci GS Yuasa olarak dünyanın en güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonu doğrultusunda kurum içerisindeki eğitimlerin önemli bir yol gösterici olduğunu, eğitim programlarına yaptıkları yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini belirtti. Elbirlik; ‘’Türkiye’de bu prestijli ödülü alan tek akü firması olmanın da gururunu yaşıyoruz. İnci GS Yuasa yetkinliklerini temel alarak ‘’Kendini & Diğerlerini & İşini Yöneten’’ liderlik modelimizle kurum içerisindeki motivasyonu ve heyecanı hep üst düzeyde tutuyor; yöneticilerimizin liderlik vasfını en doğru şekilde taşımalarına olanak sağlıyoruz. Mükemmellik ilkesiyle çıktığımız yolda öncü ve en güvenilir akü şirketi olmamızı sağlayan ekip arkadaşlarımıza teşekkürü borç biliriz. Dijitalleşen dünyada öğrenme modellerimizi çağa ayak uyduracak şekilde geliştirmeye ve ilerlemeye devam edeceğiz’’ açıklamalarında bulundu.

*Pozitif yaklaşım: https://www.incigsyuasa.com/motivasyon.aspx **Yaşam boyu öğrenme: https://www.incigsyuasa.com/egitim-sureci.aspx

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz