Aygaz’dan 60. yıla özel reklam filmi
“60 YAŞINDAYIZ AMA HİÇ GÖSTERMİYORUZ”

Ürün kalitesi, yaygın ve üstün hizmet anlayışıyla Türkiye’nin lider LPG şirketi olan Aygaz, 60. yılına özel hazırladığı reklam filminde, “60 yaşındayız ama hiç göstermiyoruz” sloganıyla izleyici karşısına çıkıyor. Filmde ilk günden bu yana sektörün lider markası olmanın sırrının sadece köklü bir marka olmak değil, aynı zamanda yeni kalabilmekten ve zamana ayak uydurmaktan geçtiğinin altı çiziliyor.

İstanbul- Eylül, 2021 Türkiye’yi ilk kez temiz enerji türü LPG ile tanıştıran, yüksek hizmet ve ürün kalitesiyle kurulduğu 1961 yılından bu yana halkın en çok tercih ettiği marka olmayı başaran Aygaz, zirvede geçen 60 yıllık yolculuğunu özel reklam filmiyle kutluyor.

6 Eylül’de izleyiciyle buluşan filmde, müşterileriyle kurduğu ilişkinin sıcak, samimi ve güven dolu doğasına dikkat çeken Aygaz, 60. yıl filmini ilk günden bu yana liderliği kendisine teslim eden yurdun dört bir yanındaki tüketicilerine ithaf ediyor.

Aygaz’ın nesiller boyunca mutfaklardan keyifli piknik partilerine, yollardan kamp alanlarına kadar tüketicinin enerjiye gereksinim duyduğu her yerde olduğuna vurgu yapılan filmde, “60 yaşındayız ama hiç göstermiyoruz” mottosu kullanılıyor.

Filmde, Aygaz’ın yarım asrı aşan süre boyunca genç kalmasının sırrının dinamik yapısıyla zamana ayak uydurarak tüketiciye daima beklenmeyeni sunmasından kaynaklandığına dikkat çekiliyor.

Bu sır, “Tam 60 yıldır hayatı paylaşıyor, hep daha iyinin, hep daha yeninin peşinde koşuyoruz. Bu ülkenin bitmeyen enerjisi olduğumuz için de hep genç kalıyoruz” sözleriyle izleyiciye ulaştırılıyor.

Gelişen teknolojiyi hızla ürünlerine uygulayarak ve değişen tüketici ihtiyaçlarına göre yeni ürünler tasarlayarak kurulduğu günden bu yana pek çok ilke imza atan Aygaz, köklü tarihinden aldığı güçle daima daha yeni ve iyinin peşinde olmaya devam edecek.

Usta yönetmen Ozan Yalabık’ın yönettiği filmin yapımcılığını Red Elephant Prodüksiyon üstlendi. Grafis DDB Reklam Ajansı tarafından hazırlanan filmin müziği ise 25m2’nin imzasını taşıyor.

Aygaz’ın 60. yıl reklam kampanyası; televizyon, radyo ve internet kanallarının yanı sıra YouTube kanalından da izlenebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz