CITROËN’DEN EKİM’E ÖZEL FIRSATLAR!
0 FAİZLİ KREDİ ve NAKİT İNDİRİMİ AVANTAJLARIYLA YENİ BİR CITROËN ZAMANI!

Citroën, Ekim ayında otomobil ürün yelpazesine yönelik 0 faize varan avantajlı krediler ve indirimli nakit alım seçeneklerini kullanıcılarla buluşturuyor. Ay boyunca PSA Finans avantajıyla sunulan fırsatlar kapsamında; Citroën C5 Aircross SUV model ailesi, 90 bin TL için 12 aya varan vade ve 0 faizli kredi ya da 120 bin TL için 24 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. C5 Aircross SUV, nakit alımlarda 15 bin TL’ye varan indirimle 411 bin TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor. Citroën C3’ün seçili modelleri ise 60 bin TL için 12 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi imkânı kullanılarak 181 bin 800 TL’lik başlangıç fiyatıyla tercih edilebiliyor. Çok yönlü yapısıyla dikkatleri üzerine çeken yeni Citroën C3 Aircross SUV model ailesine sahip olmak isteyenlere 55 bin TL için 12 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi imkânı sunulurken; 248 bin TL’lik başlangıç fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor. Güçlü tasarıma sahip yeni Citroën C4 de, 249 bin TL’den başlayan fiyatıyla dikkatleri üstüne topluyor. Keyfi artıran donanımlara ve multimedya özelliklerine sahip Citroën Berlingo Kombi için ise 40 bin TL için 12 aya varan vade ve 0 faizli kredi seçeneği sunulurken; 223 bin TL’den başlayan avantajlı nakit alım seçenekleriyle sahiplerini bekliyor.   

Citroën dünyasının hayata konfor ve renk katan otomobilleri, Ekim ayında da avantajlı kampanyalarla tercih edilmeye devam ediyor. Konfor, tasarım ve işlevselliği bir arada sunan Citroën C5 Aircross SUV model ailesi, ay boyunca 90 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli ya da 120 bin TL için 24 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla sunuluyor. Nakit alımda ise 15 bin TL’ye kadar indirimle sunulan C5 Aircross, bu kapsamda nakit alımlarda 411 bin TL’den başlayan fiyatlarla yeni sahiplerini bekliyor. Çok çeşitli kişiselleştirme kombinasyonlarıyla heyecan verici deneyimler yaşatan ve otomatik şanzıman seçeneğiniyle kullanıcısına daha fazla konfor imkânı sunan Citroën C3, seçili modellerinde geçerli 60 bin TL için 12 aya varan vade ve %0,99 faizli kredi seçeneğiyle ve 181 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Tasarım ve teknolojiyi bünyesinde buluşturan yeni Citroën C4 ise 249 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, kredi kampanyasının geçerli olduğu donanım versiyonlarında 55 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânı sağlanıyor.

Yeni C3 Aircross SUV için %0,99 faizli kredi fırsatı!

Güçlü görünümü, çok yönlülüğü, sürüş güvenliği ve sürüş konforunu destekleyen gelişmiş teknolojileriyle, segmentinin en geniş iç mekanıyla birlikte en iyi arka koltuk ve baş mesafesine sahip olan yeni Citroën C3 Aircross SUV,  55 bin TL için 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi fırsatıyla Ekim ayında yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. Donanım seçeneklerine Ekim ayı itibariyle bir yenisinin daha eklendiği yeni C3 Aircross SUV, Feel donanım seçeneği ile 248 bin TL’den başlayan fiyatla satışa sunuluyor.

Yeni Berlingo Kombi, sıfır faizli krediyle Ekim’de de avantajlı! Tasarım, pratiklik ve modülerlik açısından yenilikçi çözümler sunan ve multimedya özellikleriyle sürüş keyfini artıran yeni Citroën Berlingo Kombi, 40 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânıyla Ekim ayı boyunca kullanıcılarla buluşuyor. Yeni Berlingo Kombi, nakit alımlarda ise 223 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

AGNIESZKA-DOROSZEWICZ @ Continental Productions

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz