Mercedes-Benz Aralık kampanyaları

  • Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Aralık ayında sunduğu kampanyalar kapsamında, otomobil ve hafif ticari araçlarda avantajlı ödeme koşulları ve uygun faizler sunuluyor.

Mercedes-Benz Otomobil kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel yeni otomobil alımlarında avantajlı finansman seçenekleri sunuyor. Mercedes-Benz C-Serisi Sedan otomobillerde 360.000 TL krediye bu aya özel, 12 ay, yüzde 1,59 faizli kredi fırsatı sunuluyor. Yeni Mercedes-Benz GLB ise Aralık ayında 360.000 TL, 12 ay, yüzde 1,59 faizli kredi imkanı ile satılıyor. Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil sahibi olmak isteyen müşteriler için Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayına özel, 505.000 TL’ye, 12 ay, yüzde 1,59 faiz oranı fırsatı sunuyor. Mercedes-Benz A-Serisi Sedan için ise bu aya özel 285.000 TL, 12 ay, yüzde 1,59 faizli kredi imkanı sunuluyor. Mercedes-Benz CLA’da ise 310.000 TL için, 12 ay vadeli, yüzde 1,59 faizli kredi imkanı mevcut.

Mercedes-Benz Certified: Sertifikalı Kullanılmış Otomobiller’de ise Aralık ayına özel 12 aydan 48 aya kadar yüzde 1,81 faiz fırsatı sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için en yakın Mercedes-Benz bayisi ya da www.mbfh.com.tr/otomobil ziyaret edilebilir.

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler ayrıcalığıyla, Aralık ayı boyunca esnek ödeme planı avantajı ve düşük aylık ödemelerle şimdi bir Vito sahibi olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı olan Vito’ya sahibi olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettiği takdirde, 90.000 TL kredi için, 15 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından yararlanabiliyorlar. 

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile Sprinter’e sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko tercih ettikleri takdirde 90.000 TL kredi için, 15 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajından faydalanabilirler.

Mercedes-Benz Certified araç alımlarında, avantajlı fiyatlara ek olarak, Mercedes-Benz Kasko’ya özel, 100.000 TL kredi için, 24 ay vade ve yüzde 1,29 faizli kredi imkanı ile ikinci el alımlarında da fırsatlar devam ediyor. Detaylar için www.mbfh.com.tr/hafif-ticari-araclar sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

Mercedes-Benz C-Klasse, 2021, Selenitgrau magno, Leder zweifarbig Sienabraun/Schwarz // Mercedes-Benz C-Class, 2021, selenite grey magno, siena brown/black leather
Mercedes-Benz E-Klasse Limousine, 2020, Outdoor, Exterieur: mojavesilber metallic, AMG-Line Mercedes-Benz E-Class Sedan, 2020, Outdoor, exterior: mojave silver metallic, AMG line

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz