Toyota tarafından düzenlenen “Hayalimdeki Araba” Resim Yarışması’na ulusal başvurular
23 Nisan’da başlıyor
Haydi Çocuklar “Hayalinizdeki Arabayı” Resmedin Kazanan Siz Olun

Toyota’nın çocukların hayal dünyalarını geliştirmek amacıyla düzenlediği “Hayalimdeki Araba” resim yarışmasına başvurular 23 Nisan’da başlayacak. Çocuklar, yaratıcılıklarını aktardıkları resimlerini, son katılım tarihi olan 31 Mayıs kadar gönderip yarışmaya katılabilecekler. Bu yıl 10’uncu kez düzenlenecek yarışmaya yine binlerce resmin katılması bekleniyor.

Çocuklara otomobilleri sevdirme ve onların hayal dünyalarını geliştirme temasıyla düzenlenen ve her yıl binlerce resmin katıldığı yarışma ulusal olarak 7 yaş ve altı, 8-11 yaş arası, 12-15 yaş arası ve özel eğitim alan çocukların katılımıyla gerçekleşiyor. Çocuklar hayallerini, A4, A3 boyutlarında veya tabloid ebatlara sahip, istenilen türde kağıda istenilen resim malzemelerini kullanarak resmedebiliyorlar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda başlayıp 31 Mayıs tarihinde sona erecek yarışma için çocuklar resimlerini Toyota web sitesinden indirebilecekleri başvuru formu ile birlikte, şehirlerinde bulunan Toyota Plazalar’a elden teslim edebilecekler. Yarışmaya posta yoluyla katılmak isteyenler ise resimlerini yine başvuru formu ile birlikte Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. (Cumhuriyet Mahallesi D-100 Kuzey Yan yol No:5 Yakacık 34876 Kartal/İstanbul) adresine de gönderebilecekler. 4 ayrı kategoride konunun uzmanı jüri üyeleri tarafından yapılacak değerlendirme ile dereceye giren resimler Temmuz 2022 tarihinde açıklanacak.

Her kategoride dereceye giren ilk 3 resmin sahipleri ise birbirinden değerli ödüller kazanacak.

Yarışma ile ilgili tüm detaylara https://hayalimdekiaraba.toyota.com.tr/ adresinden ulaşılabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz