AUTO KING son teknoloji ile donattığı yeni merkezinin resmi açılış töreni gerçekleşti

0
1675

AUTO KING son teknoloji ile donattığı yeni merkezinin resmi açılış töreni gerçekleşti

Her yıl yaklaşık 1oo.ooo adetin üzerinde hasarlı aracı onarıp; Türkiye ekonomisine ve sigorta sektörüne  600 Milyon Dolarlık tasarruf sağlayan, Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, 7.800 metrekare kapasiteli yeni merkezinde hizmet vermeye başladı.  AUTO KING Genel Müdürü Ertuğrul Bul, “Gerçekleştirdiğimiz tüm stratejik planlamaları kendi limitlerimizle değil, teknolojinin bize verdiği limitlerle yaptık. Bu bakış açısıyla 7,5 dakika gibi kısa bir sürede kuruma sıcaklığına gelen yeni fırınlarımız ile 20 dakikada araçların boyasını kurutabiliyoruz” dedi.

Türkiye’nin lider oto bakım ve onarım markası AUTO KING, son teknoloji ile donatılmış 7.800 m2’lik kapasiteye sahip Kartal’daki yeni merkezinde Ocak ayından itibaren hizmet vermeye başladı. Markanın gerçekleştirdiği resmi açılış törenine, hizmet verilen 30’a yakın sigorta şirketinin üst düzey yöneticileri, Türkiye’nin 45 ilindeki 54 AUTO KING Servis Merkezi yöneticileri ve iş ortakları katıldı. AUTO KING, iş süreçlerindeki verimliliği maksimum seviyeye çıkarmak için yeni lokasyonunda araç sahiplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

“Aracınızı AUTO KING’liyoruz!”

Yeni merkezin açılışında bir konuşma yapan AUTO KING Genel Müdürü Ertuğrul Bul, yaşadıkları stratejik dönüşümün detaylarını anlattı. Bul, AUTO KING olarak tüm partnerlerinin ihtiyaçlarına hızlı cevap vermek, sorunlarını en kısa sürede çözmek için büyük bir emek harcadıklarını söyledi. Seyahatleri sırasında yolu AUTO KING’ den geçen araç sahiplerine; kolay, kaliteli, ekonomik ve hızlı şekilde hizmet sunmayı amaçladıklarını belirten “Başarılı bir marka olmanın en önemli kriteri içinde bulunulan faaliyet alanında marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmektir. Bu bakış açısıyla faaliyet gösterdiğimiz her alanda önemli başarılar elde ederek müşterilerimizin değişen beklentileri ve artan iş hacmimiz bizi iş süreçlerimizi daha da iyileştirmek için yatırım yapma noktasına getirdi. Bu noktada dikey ve tek asansörlü servisten son teknolojiyle donatılmış tek katlı yatay bir mimariye taşındık. Bir araç onarım fabrikası gibi tasarlanan yeni merkezimiz, 7.800 metrekare üzerine kurulu. Bizim işimiz hız. Bu noktada da “Aracınızı AUTO KING’liyoruz!” sloganıyla yola çıkıyoruz. Burada anlatmak istediğimiz; aracınız hasarlı ve bakımsız halde AUTO KING Merkez Servis araç kabul kapısından girer, orada işinde usta ve kaliteli iş gücü ile tüm bakım ve onarım işlemleri tamamlanır ve araç teslim kapısından çıkar” dedi.

“Yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalışmaya devam edeceğiz”

Yeni merkezlerinde, kaliteden taviz vermeden çalışmaya devam edeceklerinin altını çizen Bul, “İş anlayışımız doğrultusunda, gerek kullandığımız son teknoloji ürünü ekipmanlarımız, gerekse her biri alanında uzman profesyonel çalışanlarımızla yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen ürün ve hizmetler bütünü sunacağız. Auto King olarak çıtayı her zaman daha yukarıya koyarak, başarılarımızın bize verdiği motivasyonla yenilerini kazanmak için sürekli çalışmamızı sürdüreceğiz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz