OCAK AYINDA DS Automobıles’den sıfır faizli ve takas destekli CAZİP fırsatlar!

DS Automobiles, Premium SUV segmentinde kendisini rakiplerinden ayıran yüksek konforu, teknolojisi ve kullandığı asil malzemeleriyle süslü modellerini Ocak ayında da avantajlı satın alma fırsatlarıyla taçlandırmayı sürdürüyor. Ocak ayı boyunca geçerli olacak özel teklifler kapsamında, tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle Premium SUV segmentinin standartlarını belirleyen 2021 model DS 7 CROSSBACK modelleri ve sınırlı sayıdaki özel LOUVRE serisi için ise 200 bin TL 12 ay 0 faizli kredi veya takas desteği imkânı sunuluyor.

Teknolojik mükemmeliyetin tanımı olan özelliklerinin yanı sıra kusursuz çizgileriyle fütüristik zarafet denince akla gelen marka DS Automobiles, sonbaharda DS ayrıcalığına sahip olmak isteyenlere özel, cazip satın alma teklifleri, yüzde 0 faizli kredi fırsatları ya da takas desteğini devam ettiriyor. DS Automobiles’in Ocak ayı teklifleri kapsamında, tasarımı, lüks işçiliği ve teknolojisiyle premium SUV segmentinin standartlarını belirleyen 2021 model DS 7 CROSSBACK modelleri ve sınırlı sayıdaki özel LOUVRE serisi için ise 200 bin TL 12 ay 0 faizli kredi ya da takas desteği imkânı sunuluyor.

Yalnızca DS 7 CROSSBACK’in taşıyabileceği görkemli bir marka: LOUVRE

Louvre müzesinin ipuçları, DS Automobiles zanaatkarları tarafından DS 7 CROSSBACK LOUVRE’da, gövde, ön kapılar ve bagaj kapağına zarif bir şekilde yerleştirilmiş özel “Louvre” armaları ile hayat buluyor. DS 7 CROSSBACK LOUVRE, DS Wings cam, çerçeve süslemeleri, tavan rayları ile arka aydınlatma grubu süslemelerinin parlak siyah renkli oluşu ile diğer DS 7 CROSSBACK versiyonlarından farklılaşılıyor. En küçük ayrıntılara kadar kişiselleştirilen DS 7 CROSSBACK LOUVRE Özel Serisi, siyah renkli dış dikiz aynası kaplamalarına lazer ile işlenmiş Louvre piramidi süslemesi ile şıklık katıyor. Seçkin dış tasarımın son noktası olarak, DS 7 CROSSBACK LOUVRE Özel Serisi, yeni 20 inçlik ALEXANDRIA tasarımlı hafif alaşım jantları ile özgünlüğünü zenginleştiriyor.  Müzenin sembol yapısı Ieoh Ming Pei Piramidi’nin deseni iç mekânda; havalandırma çıkışlarında, orta konsoldaki armada ve Nappa deri kaplı orta konsol eşya gözü kapağında kabartma yöntemi kullanılarak zarafetle gözler önüne seriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz