Mercedes-Benz Türk Otobüs Teslimatları 17.07-22.08.2017

17.07.2017

Bireyselcinin daimi adresi Tourismo

Mercedes-Benz Türk Bayii Koluman Ankara tarafından gerçekleştirilen 1 adet Tourismo 15 RHD, Seyit Kahraman’a teslim edildi. Kahraman, teslimat esnasında Mercedes-Benz otobüslerinin kalitesine ve araçların cep dostu yakıt performansına vurgu yaptı.

27.07.2017

Mercedes-Benz Türk sektöre söz sahibi

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Has Otomotiv tarafından Katırcıoğlu Seyahat Turizm’e satışı gerçekleştirilen 2 adet Tourismo 16 RHD ve 1 adet Travego 15 SHD, Mustafa Sarı ve İsmet Şeker’e teslim edildi. Teslimat esnasında, Katırcıoğlu Seyahat Turizm yetkilileri Mercedes-Benz’e duydukları güveni yineledi ve yola Mercedes-Benz ile devam etmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ulaşımda konforun adresi Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Mengerler İstanbul tarafından Safir Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 16, Cem Salur’a teslim edildi. Salur, teslimat esnasında Mercedes-Benz’in sağladığı konforun yolculara olumlu etkisi ve düşük yakıt tüketimi üzerinde durdu.

03.08.2017

Ayder Turizm’in tercihi Mercedes-Benz Tourismo

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Mengerler Ankara tarafından Ayder Turizm’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Selim Demirci’ye teslim edildi. Teslimat sırasında, Ayder Turizm’in 2018 yılında yatırımlarına Mercedes-Benz Tourismo araçları ile devam edecekleri belirttiler. Ayder Turizm, Mercedes-Benz Türk Tourismo’yu aracın ekonomik yakıt sarfiyatı, dayanıklılığı ve Mercedes-Benz kalitesine duyduğu güvenden dolayı tercih ettiğini belirtti.

07.08.2017

Üniversite ulaşımında Adres Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Türk tarafından Erciyes Üniversitesine satışı gerçekleştirilen 1 adet Tourismo 15 RHD, Murat Uçar, Yusuf Karakanat ve Şahin Uruç’a teslim edildi. Araçlarını teslim alan müşteriler Mercedes-Benz’i üstün özelliklerinden ve uzun ömürlü olmasından dolayı tercih ettiklerini belirttiler.

Turizmcilerin tercihi Mercedes-Benz Tourismo’dan yana

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Has Otomotiv tarafından Mavi-Yeşil Turizm’e satışı gerçekleşen 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Güngör Kürkütlü ve Mehmet Sadıkoğlu’na teslim edildi. Kürkütlü ve Sadıkoğlu, Tourismo 15 RHD’yi tercih etme nedenleri arasında yakıt ekonomisi, sorunsuz ve konforlu ulaşım garantisi ve Mercedes-Benz güvencesini gösterdi.

18.08.2017

SEÇ Turizm filosunu Tourismo ile yeniliyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayii Has Otomotiv tarafından SEÇ Turizm’e satışı gerçekleştirilen 4 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, SEÇ Turizm kaptanlarına teslim edildi. SEÇ Turizm, filosuna dahil etmiş olduğu 4 adet Tourismo 16 ile Mercedes-Benz’e duyduğu güveni bir kez daha gösterdi. SEÇ Turizm yetkilileri Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 yatırımlarının kendileri için oldukça önemli olduğunu kaydettiler ve yatırımlarına Mercedes-Benz ile devam edeceklerini belirttiler. SEÇ Turizm otobüslerine özel olarak yapılan dış tasarım ise büyük ilgi çekti.

21.08.2017

Mercedes-Benz Travego filolarda yerini almaya devam ediyor

Mercedes-Benz Türk Yetkili Bayi Koluman İstanbul tarafından Cideliler’e satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Sezer Çimen, Cavit Aydın ve Hüseyin Kılıç’a teslim edildi. Firma yetkilileri Mercedes-Benz araçlarından çok memnun olduğunu belirtirken bununla birlikte, Mercedes-Benz otobüslerinin düşük yakıt tüketimi ve sorunsuzluk özelliklerine vurgu yaptılar.

20.07.2017

Mercedes-Benz Conetco yine tercih edildi

Mercedes-Benz Türk tarafından Akbeş Gıda’ya satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, Resul Dündar, Fatih Alkan, Zafer Alkan, Durali Alkan, Mehmet Alkan ve Kamuran Alkan’a teslim edildi. Teslimat sırasında, tercih nedeni olarak Mercedes-Benz’in kalitesine duyulan güvenden ve yakıt tasarrufundan kaynaklı memnuniyetten bahsedildi.

22.08.2017

Halk Otobüslerinde Mercedes-Benz farkı

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen 1 adet Mercedes-Benz Conecto, Cuma Duran ve Murat Duman’a teslim edildi. Teslimat sırasında müşteriler Mercedes-Benz seçimini düşük yakıt tüketimi ve yıllar boyu değişmeyen kaliteye bağladıklarını belirttiler. Bunun yanında, araçların herhangi bir soruna sebebiyet vermemesinin tercihlerinde etkili olduğunu da sözlerine eklediler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz