Otobüs Sektöründe Dev Buluşma: Kâmil Koç biletleri artık obilet.com’da !

Türkiye’nin en eski ve köklü otobüs firması Kâmil Koç’un otobüs biletlerine artık Türkiye’nin en büyük otobüs-uçak bileti satış platformu obilet.com aracılığıyla da ulaşılabilecek.

Türkiye’nin en köklü otobüs firması, Türkiye’nin en büyük bilet satış platformu obilet.com ile buluştu. Kâmil Koç biletleri, obilet.com üzerinden satışa açıldı. 1000 araçtan fazla sayıdaki filosuyla 60’tan fazla il ve 200’ü aşan noktaya yolcu taşımacılığına devam eden Kâmil Koç’un seferlerine bundan böyle obilet.com ve Obilet mobil uygulamaları üzerinden de ulaşılabilecek.

Yolcular, www.obilet.com üzerinden veya Obilet mobil uygulamasından Kâmil Koç seferlerine ait biletleri rahatlıkla satın alabilecek; iptal ve iade işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek.

Sektörün İki Büyük Oyuncusu Bir Araya Geliyor

SimilarWeb verilerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen seyahat sitesi ve bilet satış platformu olan Obilet’in CEO’su Yiğit Gürocak, her geçen gün genişleyen portföylerine sektörün lider oyuncularından biri olan Kâmil Koç’un dakatılıyor olmasını gururla ve sevinçle karşıladıklarını belirtti. Gürocak; “Milyonlarca ziyaretçimizi Kâmil Koç ile buluşturacak olmanın heyecanı içindeyiz. Obilet kullanıcıları uzun zamandır Kamil Koç biletlerine de platformumuz aracılığıyla kolayca ulaşmayı bekliyordu. Kullanıcı memnuniyetini hedef alarak otobüs firmalarıyla işbirliği kurmaya ve aramızdaki ilişki ağını genişletmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.Kamil Koç CEO’su Kadir Boysan da Türkiye’nin en çok ziyaret edilen bilet satış platformu obilet.com’la işbirliğinden memnuniyet duyduklarını söyledi ve “bu iş birliği hem bizi hem de obilet.com’u çok da ileriye taşıyacaktır” dedi. Kadir Boysan, “daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla yolcuyu güvenli yolculukla tanıştırmak istiyoruz, obilet.com bizim için bu amacımızı gerçekleştirme yolunda büyük fırsatlar sunuyor” şeklinde konuştu. Boysan, “2019 yılında küresel otobüs taşımacılığı lideri FlixBus tarafından satın alınması sonrası Kâmil Koç büyümeye devam ediyor. Şu an  tüm yurda yayılmış 600’ü aşan bilet satış noktası ile Türkiye’nin her bölgesinde erişilebilir bir marka konumundayız. Obilet iş birliği ile bu konumumuzu daha da perçinliyoruz, artık online mecralarda da en “erişilebilir” marka oluyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz